نظر شما:
نام:
نظر:
نظرات ثبت شده
تنها
سلام استاد
من بیشتر مسجد.....میرم به نیت قربة الی الله،اونجا یه چند نفر هستن که عموما اول صف اول میشینن،احساس بدی بهشون دارم یه جور حس مقابله و لجبازی بهشون پیدا کردم.
آخه بخاطر چیزایی که میبینمه.
مثلا یه روز یه خانمی که خیلی با این اشخاص آشنا نبود اومد و رفت اول صف اول نشست بعد بقیه بهش این طوری گفتن میدونین نفر اول صف اول خیلی مهمه فکرکنم گفتن بذارین فلان خانم بشینه اونم بنده خدا انتظار این رفتارو نداشت دیگه آخرای اقامه گفتن امام جماعت بودکه یه دفعه ای یکی از همون خانمایی که عموما اول صف میشینه سروکلش پیداشد و خودشو اول صف جاکرد.به خانم میانسالی که کنارم بود گفتم انگار اینا باطن اشخاصو میدونن چه معلوم خودما بدتر از اینا باشیم.اون خانم گفت میدونین من دفعه اولی هست که میام صف اول منم گفتم آخه چرا نمیومدین مگه نماز چه چیز سختی داره مهم اینه که آدم به هرچی میدونه عمل کنه ، خدا گفته شما به آنچه که میدونید عمل کنید تا آنچه که نمیدونیدو کم کم بفهمید.
یه روز یه دوتا از همین خانمایی که معمولا اول صف می شینن داشتن با هم حرف میزدن یکدومشون در تایید حرف اون یکی گفت آره من باخودم گفتم معلوم نیست این دفعه که نرفتم اینا چکارکردن.آی حرصم گرفت.
تازه تابستونا که دریچه کولر روبروی اوناستو می بستن چون سرما میخوردن و فکر آدمایی که عقب تر هستنو خیلی گرمشونه رو نمیکردن.آنچنان از این رفتارشون لجم میگرفت که خداروشکر بعدا از این کارشون دست برداشتن.
به نظرتون رفتار درست با این جور آدما چیه؟
<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
دعا کن. زودتر برن بهشت
لامسبا، عمر نوح دارن. خدا مزد دل داماداشونو بده
تاریخ:-605,1,-270|04:00
سعید شادکام
سلام استاد
تخلفات شهرداری مشهد برادر آزاده دکترسیدکمال سرویها نایب رئیس شورای شهررا مجبور به استعفا کرد.
امروز استعفایی مورد قبول واقع شد که مایه ننگ شهر مقدس مشهد شد. به دکتر سرویها می گویند روحیه کار جمعی ندارید. بله، ایشان روحیه کار جمعی که حرام خدا را ماست مالی نماید ندارد! باید حرکت در لحظه را یاد بگیریم و صف خود را از صف هر که در راه غیر خداست جدا کنیم.
لذا تا آخرین لحظه از تنها نماینده مردم مشهد مقدس در شورای شهر که به وظیفه خود عمل می کرد حمایت جدی می نماییم.
از تمامی کاربران درخواست می گردد که این واقعه تاسف برانگیز را از طریق ایمیل، پیامک، شبکه های اجتماعی و ... نشر دهند تا به تخلفات شهرداری مشهد رسیدگی گردد.

این لینک هم جهت توضیحات بیشتر:
http://sarviha.ir/cms/
<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
علیک سلام
هر مسئولی در نظام مقدس جمهوری اسلامی. باید پاسخگو باشد
در مقابل باید تشکلهایی مردمی و قانون مدار. بوجود بیاید و از آن مسیر هر مسئولی نسبت به عملکرد خود جواب بدهد
اینکه هر کس راه بیفتد و از کسی سئوال کند. حداقلش اینکه به نتیجه ای نمیرسد
هر چیزی از طریق مجاری قانونی و مردم مدار
تاریخ:-609,1,-270|19:05
تنها
سلام استاد
ممنون از جوابتون.پس باید برای امر به معروف و نهی از منکر زیاد وقت گذاشت.اما باز برام سؤال پیش اومد .پس اینکه میگن \"تذکر لسانی ، وظیفه همگانی \"چیه؟
بعضیا میگن اگه شما و چند نفره دیگه درمورد یه مسئله به یه نفر تذکر بدین احتمالش هست در اون مسئله تجدید نظر کنه.اما خودم معتقد براین هستم که این تغییر احتمالی فقط در ظاهر شخص خواهد بود چون از تذکرات راحت بشه ولی این باعث تغییر در عقیده شخص نمیشه و در یه فرصت دیگه احتمال بازگشت به حالت اول وجود داره.به نظرتون درست فکر میکنم؟
ببخشید که هی سؤال می پرسم.
سپاس گذارم
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
جواب قسمت پرسش پاسخ- پست شماره 30
تاریخ:-613,1,-270|02:47