آرشیو ماهیانه
فرم تریبون آزاد
موضوع:
نام کاربر:
پیام:
غلامرضاعالیشوندی
ابرازعلاقه
سلام. جانبازم. امکان ندارد بدون صدای شمادرگوش ام خوابم ببره. خاطره ها رو برام زنده میکنی. دوستت دارم دلبرجان. بیاشیرازتابه پات گل بریزم.
سلام
مرامتو عشق است
تاریخ:1395-12-30|23:10
قاسم
تواضع
برادر دلبریان، من اکثر کلیپ ها و برنامه های تصویری شما رار دیده ام. واقعا از تواضع شما و بیان واقعیات جنگ با صراحت و بدون ملاحظه تشکر می گردد.
سلام.. ممنون.. اللهم اجعل عواقب امورنا خيرا
تاریخ:1395-12-25|22:33
جامانده ازقافله
در بهار آزادی جای شهدا خالی
ای مونس یوسف اندرین بند/ تعبیر عیان چو شد ترا خواب
رفتی بر یار و خویش و پیوند / آزادتر از نسیم و مهتاب
اختر به سحر شمرده یاد آر / یاد آر ز شمع مرده یاد آر
درآستانه بهار عید را به جنابعالی و همه خانواده های شهدای والامقام و تمامی ایثارگران بزرگوار تبریک عرض می نمایم. از شما سردار عزیز برای رفع مشکلم عاجزانه التماس دعا دارم. خواهش می کنم سر نماز دعایم کنید.
سلام
در سنگر شهدا هميشه دعاگويم
تاریخ:1395-12-25|19:33
انتظار
روز شهدا
سلام یاداوری روز شهدا بد نیست .اما چه بهتر که هم من و هم دوستان من یاد این عزیزان را در قلب داشته باشیم.همچنین مسئولان گرامی.چند وقت پیش سر مزار یکی از شهدا قسمتی از وصیت نامه شهید بزرگوار را نوشته بود(ای مسئولان گرامی اگر من رفتم بدانید به خاطر حفظ ناموش شما بوده است)من که دیدم پشتم لرزید انشاالله این حس نسبت به دیگر مسئولان هم باشد که به خاطر خون این جوانان در ان پست و مقام نفس می کشند.به یاد ان مادران وهمسران و دختران شهدا خصوصا مادرانی که هنوز هم منتظر هستند.وخانواده های محترم مدافع حرم که تو این دوره هم قهرمان تربیت کرده اند.
--------------------------
تاریخ:1395-12-22|21:01
حوادث روزنامه خراسان 16اسفند
مرگ زن35 ساله درایستگاه متروی میرزای شیرازی
یک زن حدود 35 ساله به دلیل ورود عامدانه و تجاوز به حریم ریلی، در ایستگاه میرزای شیرازی واقع درخط 3 مترو کشته شد.به گزارش ایرنا ساعت 15 و 11 دقیقه روزگذشته زنی حدودا 35 ساله به دلیل ورود عامدانه و تجاوز به حریم ریلی در ایستگاه میرزای شیرازی واقع در خط سه متروی تهران دچار حادثه شد و فوت کرد.به دلیل وقوع این حادثه، قطار در این ایستگاه توقف داشت اما پس از خروج فرد از حریم ریلی، حرکت قطارها در خط سه متروی تهران به حالت عادی بازگشت.خودسوزی زنی 50 ساله در تهران
مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ از خودسوزی یک زن 50 ساله در میدان هفت تیرتهران خبر داد.به گزارش ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، این زن ساعت 15 یک شنبه، اقدام به خودسوزی در میدان هفت تیر تهران کرد. براساس این گزارش، نامبرده درخواستی از یکی از نهادها داشته که پس از آنکه با رد درخواست خود مواجه می شود، با استفاده از بنزین اقدام به خودسوزی می کند. مصدوم با حضور به موقع نیروهای انتظامی و عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شده و براساس گزارش های دریافتی، حال عمومی وی که از ناحیه صورت دچار سوختگی شده، خوب است.
سلام
ريشه اش فقط بي تقوايي ست و بس
تاریخ:1395-12-16|07:19
بسیجی
کانال کمیل
سلام بیزحمت درباره کانال کمیل بمن توضیح بدید دوست دارم بدونم
سلام.. چشم
كليپ و عكس با شهيد هادي، شهيد كانال كميل در
@ravayatefabric
تاریخ:1395-12-9|12:08
زنان مطلقه
سلام
مطالعه کنید ,وضعیت زنان سرپرست خانوار , ادرس زیر رو
http://khorasanrazavi.khorasannews.com/Newspaper/MobileBlock?NewspaperBlockID=174912
علیک سلام... بله . قبول دارم... ما بیشتر حرف اسلام را میزنیم... اما بسیاری از رفتارهایمان دقیقا برخلاف اسلام است
جامعه اسلامی بعد سی سال هنوز نتوانسته با این قشر مظلوم کنار بیاید... به محض مطلقه. طعمه هوس بازان
ولی باید قبول کنیم خود جامعه هم مقصر است... مطمئن هستم قیامت گناهانی را در پرونده خود خواهیم دید که اصلا فکرش را هم نمیکردیم... نگاه تحقیر آمیز به یک زن ازدواج موقت, ترد کردن او از میان اقوام و خویشان و....... اما داشتن دوست پسر برای یک دختر باکره زیاد موجب تشویش اذهان نمیشود
تاریخ:1395-12-3|07:54